logo.jpg 


Pielgrzymka do Medjugorje

7 - 14 lipiec 2019

 

Miejsce wyjazdu i powrotu:

 

Pieszyce (k. Wałbrzycha)

Kościół pw. Św. Antoniego z Padwy

Ks. Proboszcz Edward Dzik

 

Cena za osobę: 550 PLN i 250 euro

Zawiera:

·         transport autokarem,

·         zakwaterowanie: 7 noclegów

·         wyżywienie: 2 posiłki każdego dnia (śniadanie i obiadokolacja),

·         ubezpieczenie,

·         wszelkie wyjazdy/wycieczki dodatkowe; min. morze Adriatyckie, Chorwackie Lourdes,
Mostar, Wodospady, Zagrzeb. W cenie zawarte są wszelkie opłaty. Nie będzie żadnych niespodziewanych zbiórek pieniędzy na miejscu.

 

Zapisy do 3 marca TYLKO na podstawie wpłaty zadatku: 550 złotych/ osobę
w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

Kościół pw. Św. Antoniego z Padwy,

Ks. Proboszcz Edward Dzik

 

Przy zapisaniu należy podać:

Imię + Nazwisko + adres e-mail + NUMER PESEL (konieczny do ubezpieczenia)

Nie potrzeba paszportu – wystarczy dowód osobisty!

Pozostałe, szczegółowe informacje będą podane zapisanym uczestnikom

 

W CZASIE PIELGRZYMKI W MEDJUGORJE TRWAJA MIEDZYNARODOWE REKOLEKCJE DLA KAPŁANÓW – CHĘTNYCH KSIĘŻY ZAPRASZAMY Z NAMI –ZAPISY I SZCZEGÓŁY: Anna Wyka +48530744743, annawyka81@gmail.com

 

Organizator: Anna Wyka www.facebook.com/gospa81

 

RAMOWY PROGRAM PIELGRZYMKI

 

DZIEŃ 1 Niedziela 7 lipiec

6:00 Msza święta a po niej wyjazd spod kościoła w kierunku Medjugorje. Nie ma nocnego przejazdu. Pierwszy nocleg jest w stolicy Chorwacji – w Zagrzebiu. Około 18:00 Przyjazd do Zagrzebia.  Zakwaterowanie i dla chętnych wieczorne zwiedzanie miasta.

 

DZIEŃ 2 Poniedziałek 8 lipiec

Śniadanie, wyjazd z Zagrzebia, przejazd do Medjugorje we wczesnych godzinach popołudniowych, przejazd przez Chorwację. Przyjazd do Medjugorje około 15:00, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, konferencja i wspólne wyjście na międzynarodowy wieczorny program modlitewny; międzynarodowy różaniec odmawiany z pielgrzymami z całego świata, Msza święta, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała a po powrocie do hotelu wieczorek zapoznawczy z sobą i historią MedjugorjeJ

 

DZIEŃ 3 Wtorek 9 lipiec

Śniadanie, po śniadaniu konferencja i wyjście na zwiedzanie Medjugorje - zapoznanie się z miejscami istotnymi, ważnymi, z historią objawień, przygotowanie do duchowego zrozumienia tego miejsca. Wspólne wyjście na Górę Objawień, górę różańcową, miejsce pierwszych objawień.  Powrót do hotelu na obiadokolację a po niej wyjście na piękny międzynarodowy wieczorny program modlitewny.

 

DZIEŃ 4 Środa 10 lipiec

Śniadanie, a po nim wyjście na Górę Krzyża – Kriżevac. Po powrocie czas wolny na odpoczynek, kontemplację, spowiedź, przemyślenia, modlitwę osobistą. Później wyjazd do bałkańskiej wioski etnograficznej, baseny lub wodospady Kravica. Po południu powrót do Medjugorje. Obiadokolacja i wspólne uczestnictwo w międzynarodowym wieczornym programie modlitewnym. A po nim, wieczorem wyjazd do uroczego Bałkańskiego miasta - Mostar, położonego nad rzeką, którego starówka wpisana jest na listę UNESCO, zwiedzanie z przewodnikiem i czas wolny na spacery, chłonięcie klimatu Bałkanów. Powrót do Medjugorje późnym wieczorem.

 

DZIEŃ 5 Czwartek 11 lipiec

Śniadanie a po śniadaniu wyjazd do miejsc związanych z orędziami Matki Bożej. Wizyta w przepięknych miejscach, powstałych z potrzeby serca dobrych ludzi, świadectwo, msza święta dla naszej grupy, czas na indywidualne błogosławieństwo, przygotowanie do przebaczenia, modlitwa o pokój dla naszych rodzin, ojczyzny. Spotkanie z osobami związanymi z objawieniami, z Medjugorje. Powrót do hotelu na obiadokolację a po niej wyjście na międzynarodowy wieczorny program modlitewny i Animowana adoracje Najświętszego Sakramentu

 

DZIEŃ 6 Piątek 12 lipiec

Śniadanie, po śniadaniu spotkanie-piękne świadectwo i dla chętnych uroczyste zawierzenie siebie, swojego życia Bogu przez Maryję i czas wolny w Medjugorie. Będzie to czas na osobiste SPOTKANIE I POŻEGNANIE z tym wyjątkowym miejscem, które jest warte tego aby choć chcieć je poznać I zrozumieć! Obiadokolacja i wieczorny program modlitewny. Po adoracji Krzyża, późnym wieczorem będzie możliwość wieczornego wyjścia na Górę Objawień

 

DZIEŃ 7 Sobota 13 lipiec

Śniadanie, pośniadaniu pakowanie bagaży, wymeldowanie z hotelu i wyjazd w drogę do Polski wzdłuż uroczego wybrzeża Chorwacji, plażowanie nad Adriatykiem, wizyta w Chorwackim Lourdes i przyjazd na nocleg w Zagrzebiu.

 

DZIEŃ 8 Niedziela 14 lipiec

Śniadanie, wyjazd z Zagrzebia. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych (w zależności od korków około godziny 20:00). Wspólna msza św. na zakończenie pielgrzymki.

*Program jest ramowy. Kolejność może ulec zmianie.

*Wyjazd ma charakter grupowy – min. osób: 50

 
Parafia rzymskokatolicka pw. św. Antoniego z Padwy
ul. Ks. Prał. F. Bieleckiego 1
58-250 Pieszyce
tel. 074 83 65 226
e-mail: edward.dzik@wp.pl