INTENCJE MSZALNE

 

 

 

2 Niedziela Wielkiego Postu

17 marca

7.30

1) + Stanisław SIEKIERKA (17 roczn. śm.)

2) ++ Zofia MARCINIUK (1 roczn. śm.) i Roman CHORWAT – od rodziny

10.15

1) + Ks. Franciszek BIELECKI (21 roczn. śm.)

2) + Wojciech KONDRAT – od żony, dzieci, wnuków

i prawnuków

12.00

1) + Stanisław STYRCZULA (14 roczn. śm.) – od rodziny

2) + Henryk CHOIŃSKI (1 roczn. śm.)

17.00

1) + Władysław GÓRNIAK – od dzieci i żony

2) ++ rodzice Józefa (ona) i Henryk – od syna z rodziną

Poniedziałek

18 marca

9.00

1) + Adam JANKOWSKI – od sąsiadów z ul. Sanatoryjnej

2) + Łucja KULICZKOWSKA – od sąsiadów Dąbrowskich, Wolanin i Kaweckich

18.30

1) + Józef KUCHARCZYK – od córki Bożeny z rodziną

2) + Józefa MLAZGA – od córek z rodziną

Wtorek

19 marca

Uroczystość

Św. Józefa Oblubieńca NMP

9.00

+ Józef KUCHARCZYK – 2 intencja od uczestników pogrzebu

18.30

1) + Mariusz ROSIŃSKI – od Andrzeja i Ewy z Kanady

2) Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Józefy i Andrzeja, dla ich dzieci: Agnieszki, Tadeusza, Łukasza i Pawła oraz dla ich wnuków

Środa

20 marca

9.00

1) + Józef KUCHARCZYK – od Danuty i Kazimierza Perz

2) + Łucja KULICZKOWSKA – od sąsiadów Skowronków, Brzozowskich i Kosowskich

18.30

1) + Stanisława (ona) STRZELECKA (11 roczn. śm.)

2) + Grzegorz RAKOCZY (5 roczn. śm.)

Czwartek

21 marca

7.30

1) + Krystyna PIEKUTOWSKA – od sąsiadów z ul. Ogrodowej 92

2) + Waldemar SUROWIEC – od uczestników pogrzebu

17.00

O przyjęcie darów Ducha Świętego podczas bierzmowania, dobre wyniki egzaminów oraz o wybór szkoły zgodnie z wolą Bożą dla Wiktorii

Piątek

22 marca

7.30

+ Józef KUCHARCZYK – od Danuty i Stanisława Perz

z rodziną

17.00

1) + Mariola KUBIAK – od mamy

2) Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Mateusza z okazji 22 roczn. urodzin

Sobota

23 marca

7.30

+ Krystyna PIEKUTOWSKA – 2 intencja od uczestników pogrzebu

17.00

++ Marian CHUDZIŃSKI (6 roczn. śm.), Grażyna CHUDZIŃSKA (8 roczn. śm.), zm. z rodz. ŚWIENC: rodzice Sabin i Amelia oraz Leon, Jacek, Eugeniusz, rodzeństwo

i zm. z rodziny

3 Niedziela Wielkiego Postu

24 marca

7.30

1) + Jarosław POWEL (1 roczn. śm.)

2) + Józef KUCHARCZYK – od córki Violetty z rodziną

10.15

++ Stefania MICHNIEWICZ (15 roczn. śm.) i Franciszek BOGUCKI (24 roczn. śm.)

12.00

++ Feliks TARA (8 roczn. śm.), Anna, Andrzej, Teofila (ona) i Michał TARA, Antonina, Michał, Lucjan, Franciszek, Felicja, Władysława (ona) LECH, babcie i dziadkowie z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie

 

Chrzest Alicja SICIAK

17.00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Antoniego z Padwy
ul. Ks. Prał. F. Bieleckiego 1
58-250 Pieszyce
tel. 074 83 65 226
e-mail:
edward.dzik@wp.pl