OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10. 11. 2019 r.

 

1. Przeżywamy dzisiaj XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po każdej Mszy Świętej możemy złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną dla chrześcijan żyjących w Sudanie Południowym. 

2. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy:

poniedziałek – św. Marcina z Tours

wtorek – św. Jozafata, modlimy się również przy relikwiach św. Antoniego z Padwy;

środaśw. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, a przed wieczorną Mszą św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy;

3. W poniedziałek 11 listopada przypada kolejna rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. O godz. 10.15 zostanie odprawiona Msza św. za Ojczyznę. Dziękujmy Panu Bogu i Maryi Królowej Polski za Ich opiekę nad naszym narodem.

4. Z racji przypadającego jutro Święta Niepodległości kancelaria parafialna w poniedziałek będzie nieczynna.

5. Zapraszamy na próbę powstającego w naszej parafii zespołu muzycznego w piątek o godz. 18.30. Także w piątek o 20.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Organizujemy wyjazd na dzień młodzieży podczas rekolekcji diecezjalnych z zespołem „Mocni w duchu” 16 listopada (w sobotę) w Świebodzicach. Można zapisać się jeszcze tylko dzisiaj, po każdej Mszy Świętej. Koszt 40 zł plus dla chętnych obiad – 15 zł. Wyjazd w sobotę o godz. 9.00 spod naszego kościoła.

7. Dzień później – w niedzielę 17 listopada – będzie dzień rekolekcji diecezjalnych dla dorosłych. Szczegóły i zapisy na stronie internetowej strumieniewodyzywej.pl

8. Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Małego Gościa, Cuda i łaski Boże.

 

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Antoniego z Padwy
ul. Ks. Prał. F. Bieleckiego 1
58-250 Pieszyce
tel. 074 83 65 226
e-mail:
edward.dzik@wp.pl