OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

II NIEDZIELA ZWYKŁA

19. 01. 2019 r.

 

1.      Od 18 do 26 stycznia w naszej diecezji Tydzień ekumeniczny. W tych dniach szczególnie pamiętajmy o modlitwie o jedność wszystkich chrześcijan.

2.      W naszej parafii trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Plan kolędy jest w gablocie przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej parafii. Przypominamy, że w styczniu od poniedziałku do piątku sprawowana jest tylko poranna Msza Święta o godz. 7. 30. Nie ma Mszy wieczornych.

3.      W sobotę 25 stycznia organizujemy zabawę karnawałową dla młodzieży „Cristotekę”.  Zabawa odbędzie się w naszym Centrum Kultury od godziny 17.00 do 21.00. Zapraszamy młodzież klas VII do klas maturalnych. Zapisy u katechetówdo następnej czwartku, tj. 23 stycznia. Koszt 5 zł.

4.      Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Anny Wyszkoni, który odbędzie się za tydzień w niedzielę 26 stycznia o godz. 16.00, w naszym kościele. Bilety są jeszcze dostępne i można je kupić w przedsionku kościołai w sklepiku po każdej Mszy. Cena biletu 48 zł i 35 zł – miejsca na chórze. Dochód z koncertu będzie przeznaczony na remont organów. W tym dniu nie będzie wieczornej Mszy Świętej o godz. 17.00. intencja tej Mszy odprawiona zostanie na Mszy o godz. 12.00.

5.      W tym tygodniu wspominamy:

·         we wtorek– wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

·         w piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i doktora

·         w sobotę – św. Nawrócenia św. Pawła Apostoła

6.      Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Małego Gościa, Arkę oraz Cuda i łaski Boże.

 

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Antoniego z Padwy
ul. Ks. Prał. F. Bieleckiego 1
58-250 Pieszyce
tel. 074 83 65 226
e-mail:
edward.dzik@wp.pl